Jak pečovat o kachničky

Abyste se z našich výrobků mohli těšit co možná nejdéle, doporučujeme dodržovat základní pokyny pro péči, které mohou výrazně prodloužit životnost našich (a hlavně vašich) gumových kačenek. Dobrá péče je vždy velmi důležitá pro optimální údržbu výrobku, malá koupel navíc nezabere mnoho času a uděláte pro svého mazlíčka něco dobrého. Nemusíte se ničeho bát, o naše gumové kachničky se opravdu snadno pečuje, požadují jen trochu vašeho času.

cisteni-kachnicek

Aby naše gumové kachničky vydržely dlouho veselé, měli byste je po koupeli vždy umýt a vysušit, aby byly perfektně suché a čisté. Stačí z kachničky co nejlépe odstranit všechnu vodu a případné usazeniny, nejsnazší bude pořádně ji osušit ručníkem.

myti-kachnicek

Čas od času byste také měli vyčistit vnitřek našich kachniček, čímž přispějete k jejich dlouhému a spokojenému životu. Smíchejte trochu octa s vodou, kachničku pořádně zmáčkněte a nechte ji, aby směs nasála. Poté je potřeba ji dobře protřepat (postup raději několikrát zopakujte) a následně směs octa a vody vymačkejte. Nakonec kachničku dobře opláchněte teplou vodou a osušte.

suseni-kachnicek

Poslední krok už je brnkačka, stačí zajistit dobrou cirkulaci vzduchu v koupelně nebo kdekoliv jinde a kachničku nechat pořádně vyschnout. Doporučujeme položit ji na bok, aby mohl vzduch proudit otvorem dovnitř.