Kvalita a bezpečnost

Všechny kačenky jsou navrženy s láskou a velkým nasazením. Pečlivě je kontrolována kvalita a bezpečnost všech našich výrobků. Procházejí několika kontrolními body, takže můžeme zaručit optimální kvalitu.

Jsou kachničky vhodné pro děti?

Můžete si být jisti, že naše kačenky neobsahují žádné nebezpečné malé části, jsou vyrobeny z jednolitého kusu gumy a proto jsou vhodné i pro děti do 3 let. Můžeme zaručit, že všechny výrobky splňují mezinárodní požadavky na kvalitu a miminka a malé děti si s nimi mohou bezpečně hrát.

Naše výrobky jsou označeny jako consumer-friendly (vhodné pro spotřebitele) a odpovídají zákonným směrnicím a také bezpečnostním normám pro kojence a batolata ve věkové skupině 0+ / 36 M - viz také pečeť Kids&Co 2022.

Jsou zdravotně nezávadné?

Pravidelně je prováděna kontrola kvality každého výrobku. Můžeme zaručit, že všechny naše výrobky splňují mezinárodní požadavky na kvalitu, viz certifikát CE, potvrzující splnění všech základních požadavků na bezpečnost a ochranu zdraví dle příslušných směrnic EU.

Kde se vyrábí?

Firma Lilalu má mateřské sídlo v Cáchách, v Německu. Výroba však probíhá ve spolupracujících továrnách v Asii. Spolupráce s partnery v Asii je výrazně usnadněna tím, že oba zakladatelé společnosti v oblasti trvale žijí. Každá továrna, která vyrábí Lilalu gumové kachničky, je tedy pravidelně kontrolována každých šest měsíců, což nám umožňuje zaručit vám špičkovou kvalitu našich gumových kačenek. 

Certifikáty kvality

Naše kachničky získali certifikát TÜV EN 71 - norma EU pro bezpečnost hraček / ASTM F963 - americká norma pro bezpečnost hraček. Také hrdě nosí označení CE, což znamená "Communauté Européenne" (Evropská unie). Tento certifikát na výrobku potvrzuje, že jsou splněny základní požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví podle všech příslušných směrnic EU. Dále:

  • Certifikace ICTI Ethical Toy Program (IETP) se zaměřuje na otázky dodržování sociálních předpisů ve výrobním průmyslu.
  • Geprüfte Sicherheit
  • Kids&Co seal 2022
  • ISO 9001:2015 - mezinárodní uznávaná norma pro Systémy řízení kvality (QMS).