O kachničkách Lilalu

Společnost LILALU založili v roce 2004 Imke Buchholz a Ralf Wikinsky, dnes se jedná o celosvětově působící rodinnou firmu se sídlem v Cáchách. Od počátku bylo jejich cílem navrhovat výrobky – dříve dřevěné a plyšové hračky – tak, aby lidem vykouzlily úsměv na tváři. Nyní se specializují především na gumové kačenky a prasátka. Firma Lilalu distribuuje své výrobky z Cách do celého světa: od Arabského poloostrova, Asie a Austrálie až po Jižní Ameriku, Rusko a Evropu – jejich gumové kačenky a hračky najdete téměř všude na světě.

Tým LILALU začínal s pouhými dvěma zaměstnanci, nyní již více než 20 zaměstnanců denně zajišťuje, aby byla splněna vaše očekávání ohledně kvality výrobků a zákaznického servisu. Ke každému člověku přistupují individuálně a zájem každého je pro ně důležitý – ať už jde o zaměstnance, obchodního partnera, zákazníka nebo dodavatele. Firma má dlouholeté zkušenosti a může tak zaručit skvělou kvalitu svých výrobků spolu s roztomilým designem. Všechny výrobky jsou testovány a splňují mezinárodní standardy kvality.

Proč právě kachničky

Jsou výborným dárkem pro každou příležitost a umožňují použití neomezeného množství zábavných motivů. Navíc jsou vhodné i pro naše nejmenší, protože se předpokládá, že zlepšují jejich vývojové schopnosti.

Kde se berou nápady na design

V LILALU může každý zaměstnanec vymýšlet a sdílet nové nápady na gumové kachničky a plyšové hračky. Nejzajímavější nápady však přicházejí právě od zákazníků.

Kodex

Férovost vůči všem, orientace na zákazníka, roztomilé designy, jedinečný charakter a vysoká kvalita – to je to, co firma LILALU reprezentuje. Díky celosvětové distribuci výrobků je cílem LILALU učinit svět barevnějším a "SDÍLET ŠTĚSTÍ" za pomoci gumových kamarádů. To je LILALU!